KUIDAS OSTA

Osta tooteid Huutokauppa.com lehelt.

Huutokauppa.com pakub laia valiukt tooteid erinevatelt nii tuntud kui ka tundmatutelt oksjoni institutsioonidelt. Tooteid tuleb bankroti agentidelt, auto rentnikelt, kinnisvara agentidelt, liisingu firmadelt, ehitusfirmadelt ja veel paljudelt muudelt eri firmadelt ning eri valdkondadest.

 

Pakkumiste tegemine ja kauplemine on kiire, see teeb Huutokauppa.com-i üheks kiiresti kasvavaks internet onksjoni teenuse pakkujaks.

 

Ole meiega ja ühine juba täna!

 

Huutokauppa.com pakub sulle:

  • Head hinda
  • Eksperte omal alal
  • Rohkem aega pakkumiste tegemiseks
  • Tooteid tuntud müüjatelt
  • Laia valikut tooteid
  • Turvalist kaubandust, kus tuntud oksjoni institutsioonid toimivad kontrollijatena. Tagades toodete kirjelduse õigsuse ja legaalsuse. Vajadusel testivad tooteid ja kontrollivad omandi vahetust müüjalt ostjale.

 

Ma tahan teha pakkumisi toodetele Huutokauppa.com lehel.

Kuidas see toimib?

 

1 – Registreeru.

Registreeru Huutokauppa.com lehel, pääsed registreeruma SIIT. Registreerimine on tasuta ja selleks vajate ainult töötavat e-posti aadressit. Saate ise valida kasutajanime ja salasõna. Kui oleme saanud registreerimise soovi, saadame teile kinntus kirja e-posti (üldjuhul läheb selleks aega maksimaalselt 15 minutit). Kliki kirjas olevat linki ning täida nõutud väljad.

 

2 – Tee pakkumine.

Kui te olete registreerunud, võite sisse logida ja teha pakkumisi teile huvi pakkuvatele toodetele.

Lõplik oksjoni nimekiri on saadaval nädala lõpuks ja oksjon toimub iga kolmapäev (kui ei ole lehel illmutatud teisiti). Lehel toimub kogu aeg midagi, uusi tooteid lisatakse peaaegu iga päev. Nii et jälgi lehel toimuvat ja püsi meiega.

Kliki huvi pakkuval tootel. Tee pakkumine ja kinnita see. Esimesest päevast alates saad jälgida, et kas sinu pakkumine on juhtiv ja kas toote reservhind on ületatud. Lõppemis päeval on sul võimalus hõlpsasti teha pakkumisi „Hetkel lõppevad„ lehe kaudu. Hetkel lõppevad lehele ilmuvad tooted siis kui nende lõppemiseni on jäänud 15 minutit. See annab sulle võimaluse hõlpsasti oksjonit jälgida  ja teha veel oma viimased pakkumised. Toodetele lisatakse lõppemis aega 3 minutit juhul kui viimase 3 minuti jooksul tehakse tootele pakkumine.

Pankrotimüügi toodetele jäetud pakkumised on alati siduvad.
Osta kohe võimalust kasutades kohustute ostma toote. 

 

3 – Maksmine.

Kui sa oled kõrgem pakkuja ja reservhind on saavutatud, saadetakse sulle ühe tööpäeva jooksul oksjoni lõppemisest teade pro-forma arvest, mis on salvestatud teie kontole "Arved" lehe alla. Oksjoni institutsioonid vahendavad raha liikumist ostja ja müüja vahel, tagades nii mõlema poole turvalisuse. Makstuna arve, saadetakse teile teade kviitungi kohta oksjoni institutsiooni poolt, kus on näha ka müüja andmed, kviitung salvestatakse samuti teie kontole. Kõik pakkumised on alati siduvad.

 

4 – Transport / toote nõudmine.

Kui oksjoni institutsioon saab rahad on ostjal õigus toote transpordiks/nõudmiseks. Siiski tuleks toote transport/nõudmine kokku sobitada oksjoni institutsiooniga.
Oksjoni institutsioonidel on üldjuhul erinevad lepingud transpordi firmadega – võite julgelt pakkumisi küsida ( alati on võimalus ka koju kätte toimetamiseks).

 

5 – Ostu tühistamine.

Kui kauba reservihind on ületatud ja süsteem on genereerinud pro-forma arve ning ostja soovib oma ostu tühistada on müüjal õigus nõuda tühistamis maksu mis on 10% ostuhinnast või minimaalselt €25.

Laomüügist ostetud toodete ostu tühistamises kasutatakse eelpool mainitut reeglit.
Pankrotimüügist ostetud toodete ja kõrgema pakkumise puhul kasutatakse eelpool mainitut reeglit.  

 

 

NB! SAMAD PUNKTID KEHTIVAD KA LAOMÜÜGI JA PANKROTIMÜÜGI KOHTA